top of page

F S B

Sektörün içinde, ihtiyaçları hızlı analiz eden ve güvenilir çözümler sunan genç bir ekibiz.

Daha iyi bir gelecek inşa etmek için yenilikçi fikirler üreten, genç ve yetenekli girişimcilerden ve mühendislerden oluşan bir ekibiz. Ölçeği ne olursa olsun şirketlere sunduğumuz ürünlerle ve akıllı çözümlerle ve benzersiz hizmetlerimizle gurur duyuyoruz.


FSB biyoteknoloji olarak, aynı zamanda yöneticisi olduğumuz Gardenkoala firmasının bitki materyalleri için yurtdışına ödemek zorunda kaldığı milyonlarca avrodan yola çıkarak başta ithalatına bağımlı olduğumuz bitkileri bünyemizde üreterek yolculuğumuza başladık.


. Satış temsilcilerimizden biriyle görüşmek veya tanıtım talep etmek için bizimle iletişime geçin.

Bizi tanıyın: Hakkımızda
fvc1.jpg
WhatsApp Image 2020-12-29 at 08.37.05.jp
borr2.jpg

AHMET FATİH ÇİÇEK

Kurucu ortak

1986 Ankara doğumludur. Eğitimini ekonomi alanında tamamlamıştır. Küçük yaşlardan itibaren aynı zamanda Türkiye'nin en büyük süs bitkisi satış ve pazarlama şirketi olan aile işletmeleri Ayvalı sera'da aktif olarak görev almıştır. 2014 yılında Ayvalı sera'nın Gardenkoala'yı satın almasından sonra Adana'ya yerleşmiş ve o günden beri Gardenkoala firmasında yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlenmektedir.

SONER YAĞ

Kurucu ortak

1989 Adana doğumludur. Ziraat mühendisi olan Soner Yağ, 8 yıldır Gardenkoala'da üretim müdürü olarak görev almaktadır. Hollanda'da çeşitli firmalarda süs bitkileri üretimi üzerine eğitimler almış, yurtdışında tecrübe ettiği pek çok yeniliği ülkemizde faaliyete geçirmiştir.

BORA HALLAÇ

Kurucu ortak

1989 Adana doğumludur.  Ailesinin işi dolayısıyla tarım ile küçük yaşlardan beri ilgilenen Bora Hallaç, uzun yıllardır yaptığı laboratuvar çalışmaları ve projeleriyle sektörde adını duyurmuştur. An itibariyle FSB biyoteknoloji'nin laboratuvar müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Bizi tanıyın: Ekibimiz
bottom of page